شرکت پیشگامان مدیریت پرنیان با سابقه ای 6 ساله در زمینه تولید و با استفاده از تکنولوژی روز و ماشین آلات مورد نیاز، افتخار دارد محصولات تولید شده خود را تحت نام تجاری فسیل(FOSSIL)  با همکاری کادری متعهد، کالایی مناسب و مورد تأیید و رضایت عموم به مصرف کنندگان و کارخانجات عرضه کند.

پیشگامان مدیریت پرنیان (PMP Group)، الزام به کنترل و نظارت، بهره گیری از نوآوری های روز، کارآفرینی دانش محور، توسعه پایدار، ارزش نهادن به حقوق مصرف کنندگان و ارائه کالای مرغوب را سرلوحه و استراتژی فعالیت های خود قرار داده است. همچنین این شرکت توانسته است در طول سابقه درخشان فعالیت خود به بیش از 100 فروشگاه بزرگ و 10 استان با استفاده از ناوگان توزیع و تیم فروش در خدمت مصرف کنندگان گرامی باشد.

به منظور ارائه محصول با قیمت درب کارخانه و توزیع مناسب و مستقیم به مشتریان این مجموعه اقدام به راه اندازی سایت خرید آنلاین کرده است تا علاوه بر ارائه محصولات متنوع گامی درجهت خرید آسان مشتریان خود برداشته باشیم.
امیدواریم بتوانیم همواره با تولید کالایی مناسب با درجه کیفی مطابق با خواسته و نیاز مصرف کنندگان و مشتریان محترم در ترویج و مصرف کالای ایرانی نقش ارزنده ای داشته باشیم.